Katram līderim valstī ik pa laikam būtu jāuzdod jautājums: “Vai es ko dodu savai valstij vai tikai ņemu no tās? Palīdzu vai kaitēju?”

Esmu dzimusi 1987. gada 27. novembrī.
Šobrīd – 13. Saeimas deputāte, pārstāvot Jauno konservatīvo partiju.

2010. gadā esmu absolvējusi RISEBA, iegūstot augstāko izglītību uzņēmējdarbības vadībā. 2018. gadā iegūts bakalaura grāds pedagoģijā Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, un 2019. gadā, turpinot studijas Latvijas Universitātē, ieguvu Izglītības zinātņu maģistra grādu.

Lai arī beidzamos 5 gadus pirms ievēlēšanas Saeimā strādāju pedagoģijas jomā, mana iepriekšējā darba pieredze pamatā veidojusies darbā starptautiskā auditorkompānijā (tagad Grant Thornton Baltic), kā arī vēlāk, strādājot par direktora vietnieci viesnīcā Elizabete Hotel.

Jaunajai konservatīvajai partijai pievienojos 2017.gadā pirms kārtējām pašvaldību vēlēšanām, kad redzēju neskaitāmās notiekošās netaisnības savā novadā un stingri izlēmu, ka negribu būt viena no malā stāvošajiem kritizētājiem, bet gan uzdrīkstēties un mēģināt uzlabot situāciju savā novadā un valstī kopumā.

2018.gadā tiku ievēlēta LR 13.Saeimā, kur pamatā darbojos ar Izglītību saistītos jautājumos. Piedalos Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas, kā arī Eiropas lietu komisijas darbā. 

Uzskatu, ka mums katram – ikvienam Latvijas pilsonim bez savas ikdienas kādā dzīves posmā rodas redzējums par to, kāda ir Latvija, kurā vēlamies dzīvot ju tuvākajā nākotnē, tāpēc neizbēgama ir ne tikai domāšana un ideju ģenerēšana, bet arī aktīva rīcība – pievienošanās savām idejām atbilstošākajam politiskajam spēkam un darbošanās mūsu valsts nākotnes un izaugsmes labā.Tikai tā mēs varam mūsu Latviju padarīt labāku!