Specializētās skolas arī turpmāk varēs saņemt papildu finansējumu

Ņemot vērā plašās un sabiedrības satraukumu izraisījušās diskusijas par turpmāko specializēto skolu nākotni, kas īsteno profesionāli orientēta virziena pamatizglītības programmas mūsu Saeimas frakcija sagatavoja un iesniedza Saeimas prezidijam grozījumus Vispārējās izglītības likumā. Rosināto grozījumu mērķis ir nostiprināt normu par profesionāli orientēta virziena pamatizglītības programmu īstenošanu, skaidri nosakot iespēju šīm izglītības iestādēm pretendēt uz valsts budžeta finansējumu arī pēc 2020.gada 1.septembra.

Mēs – Jaunie konservatīvie – Latviju  redzam kā vietu, kur ir daudz talantu. Mums ir talantīgi, pašapzinīgi bērni un jaunieši, kuru nākotne atkarīga no mūsu šodienas lēmumiem. Mums ir unikālas kultūras tradīcijas – Dziesmu un deju svētki, kori, orķestri, teātri un māksla. Tāpēc mums ir jāpieņem gudri lēmumi, kas ļaus veidot labāku rītdienu un spēs piedāvāt mūsu jauniešiem lielākas iespējas.

Es piekrītu viedoklim par  Latviju kā par  kultūras megapoli, kurā nemitīgi notiek augstas kvalitātes pasākumi. Profesionāli orientēta virziena skolas nav stāsts par to, vai šie bērni, kas šodien spēlē orķestrī vai padziļināti apgūst daiļamatniecību, nākotnē kļūs par jomas profesionāļiem. Stāsts ir par to, cik bagāta augs mūsu nākotnes sabiedrība.

Katra īpašā skola ir vērtība. Mēs cienām vērtības, kas savukārt veido tradīcijas. Mēs esam par to kopšanu un turpināšanu, vienlaikus domājot par kvalitāti, par  skaidriem un caurspīdīgākiem nosacījumiem ikvienam no šiem stāstiem. Un mēs vēlam ikvienam kļūt par rītdienas Latvijas talantu!

Papildus informācija: https://konservativie.lv/2019/05/20/specializetas-skolas-ari-turpmak-vares-sanemt-papildu-finansejumu/?fbclid=IwAR0Gp37HP0t0utULc1Pi6kxDXS2MVPjdMzn0zldIrxztkZvjigJvj1q3d4s

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s